Pos Çözümlerimiz

Masa Üstü SABİT POS

Telefon (LINE) hattı ile kredi kartının chip ya da manyetik şeridi sayesinde online provizyon alabilen terminallerimizdir.

Masa Üstü IP POS

IP hat girişi bulunan P.O.S terminali ADSL hat üzerinden bağlantı  kurularak işlem yapan terminaldir. Üye İşyerine mevcut internet ücreti dışında ilave maliyet oluşturmaz aynı zamanda işlem hızı çok yüksektir.POS cihazınızı ve bilgisayarınızın aynı anda kullanılmasına olanak verir işlem sürelerini kısaltır.

Mobil POS(GPRS/GSM POS)

İş yeri dışında yoğun satış yapan müşteriler için geliştirilmiş bir üründür.Seyyar kullanımı sayesinde rahatlıkla her yere taşınabilir.Turkcell GSM hattı ile kredi kartının chip yada manyetik şeridi sayesinde online provizyon alabilen terminal GSM kapsama alanındaki her yerden işlem yapabilmektedir.

MAIL ORDER POS

Müşterinin Kart plastiğine ihtiyaç duyulmadan provizyon için gerekli kart bilgilerinin müşteriden alınarak kulanılabilen terminallerimizdir.

Müşterilerinizin alışveriş yapmak için işyerinize gelmelerine gerek kalmaz. Müşterileriniz Türkiye'nin her yerinden telefon v.b. yollarla size ulaşarak alışveriş yapabilir.

FAX ORDER POS

Üye işyerine P.O.S terminal kurulumuna ihtiyaç yoktur. Firma alacaklarını, liste halinde İnternet üzerinden girişlerini yapar. Onay alınan işlemlerde tahsilatlarını gerçekleştirir

Mail order ile tüm özellileri aynıdır.
Fiziki pos cihazı bulunmaz.Üye işyerinin internet bankacılığına tanımlanır.

SANAL POS

Gün geçtikçe gelişen iletişim hizmetleri firmaların satış ve pazarlama işlemlerinin internet üzerine kaymasına neden olmuştur. Türkiye geneli internet kullanım raporuna bakıldığında 50 milyon kişiye yaklaşan kullanıcı sayısı ile pazarlama faaliyeti yapılabilecek en önemli ve maliyeti en düşük alan olduğu görülmektedir.

Albarakatürk olarak sanal mağazalarınızdaki satışların güvenle yapılabilmesi için e-POS sistemi kurulmuştur.

Albaraka e-POS Sanal POS uygulamasını almak isteyen üye işyerlerinin SSL seltifikası almış /alabilecek özellikte olması ve kendi adlarına satış için kullandıkları özel sayfalarının olması gerekmektedir.

Albaraka e-POS'un size sunduğu fırsatlar;

- Yeni bir satış kanalı sağlar,
- Kullanılan 128 bit SSL şifrelemesi sayesinde maksimum güvenlik sağlar,
- Pazarınızı genişletir ve müşteri potansiyelinizi arttırır,
- Düşük maliyetleri ile çok ucuza mağaza açma imkanı yaratır,
- Sunulan hızlı ve teknolojik hizmet sayesinde müşterilerinizin memnuniyetini ve bağımlılığını arttırır,
- Firmanızın imajını güçlendirir,
- Firmanızın rekabet gücünü artırır.
- Firmanızın yurt içinde ve yut dışında daha geniş pazarlara açılmasına olanak sağlar,
- Ürün ve hizmet satışlarınızın saniyeler içinde gerçekleşmesini sağlar,
- World ile taksitli satışlar yapabilmenize imkan verir,
- Satışlarınızla ilgili bilgileri saklar,
- 3D Secure ile ek güvenlik standartları sağlar

YAZARKASA POS

Yeni nesil Yazarkasa POS'lar yani Ödeme Kayıt Cihazları (ÖKC) ; üzerinde hem POS hem de Yazarkasa donanımı bulunan ve mevcut POS ’ lardan ve yazarkasalardan daha çok teknik özelliğe sahip yeni nesil cihazlardır. World özelliğine sahip olanlar taksit imkanı sunarken olmayanlar sadece tek çekim işlemleri gerçekleştirebilmektedir.


Bu teknoloji ile ayrı ayrı POS çıktısı ile yazarkasa fişi almaya gerek kalmamak ile beraber, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kredi kartı slibi fatura veya fiş yerine geçecektir